EKİBİMİZ

MUHARREM KILIÇ

AVUKAT

1980 yılında Ankara Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 1983 yılından itibaren avukatlık yapmaktadır. Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi, Anayasa Mahkemesine Bireysel Başvuru Yolları, Ceza Hukuku, Kamulaştırma Hukuku, Miras ve diğer özel hukuk alanlarında 40 yılı aşkın birikimi olan Muharrem Kılıç, aktif olarak avukatlığa devam etmektedir.

FERIDUN AYVAZOĞLU

AVUKAT

1974 yılında Ankara Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Feridun Ayvazoğlu 1986 yılına kadar Türkiye'nin çeşitli yerlerinde Cumhuriyet Savcısı olarak görev yapmış olup daha sonrasında avukatlık mesleğini seçmiştir. Ceza, idare ve özel hukuk alanlarında çalışmalara devam etmektedir.

ONUR KILIÇ

AVUKAT

2009 yılında Başkent Üniversitesinden mezun olmuştur. 2011 yılında, Middlesex Üniversitesi, Londra'da ticaret hukuku alanında, yüksek lisansını tamamlamıştır. Uluslararası sözleşmeler, tahkim, mülteci hukuku, enerji, finans, iş hukuku, aile ve miras hukuku ve diğer özel hukuk alanlarında çalışmaktadır.

NAZLI ÖZCAN KILIÇ

AVUKAT

2011 yılında Başkent Üniversitesinden mezun olmuştur. Aile hukuku, miras hukuku ve iş hukuku alanlarında çalışmalar yapmakta olan Nazlı Özcan Kılıç, iş ve sosyal güvenlik hukuku alanında bilirkişilik yapmaktadır.

MEHMET AKİF ULUSOY

AVUKAT

2021 yılında Doğuş Üniversitesinde mezun olmuştur. Mehmet Akif Ulusoy, icra hukuku, şirketler hukuku alanlarında çalışmalar yapmaktadır. Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi, Anayasa Mahkemesine Bireysel Başvuru Yolları, Ceza Hukuku, Kamulaştırma Hukuku, Miras ve diğer özel hukuk alanlarında aktif olarak avukatlığa devam etmektedir.

MUHSİN ADAN

AVUKAT

Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2022 yılında mezun oldu. Aile hukuku, kira uyuşmazlıkları, sigorta hukuku, araç değer kaybı ve trafik kazaları nedeniyle maddi manevi tazminat davaları ile Sigorta Tahkim Uyuşmazlıkları konularında uzmanlaşmıştır. Ayrıca, marka hukuku ve Anayasa Mahkemesine bireysel başvuru alanlarında da avukatlık hizmetleri sunmaktadır.

SEMRA DERİNGÖL

PERSONEL

RAMAZAN ÇITAK

PERSONEL
TOP Call Now Button