EKİBİMİZ

MUHARREM KILIÇ

AVUKAT

1980 yılında Ankara Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 1983 yılından itibaren avukatlık yapmaktadır. Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi, Anayasa Mahkemesine Bireysel Başvuru Yolları, Ceza Hukuku, Kamulaştırma Hukuku, Miras ve diğer özel hukuk alanlarında 40 yılı aşkın birikimi olan Muharrem Kılıç, aktif olarak avukatlığa devam etmektedir.

FERIDUN AYVAZOĞLU

AVUKAT

1974 yılında Ankara Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Feridun Ayvazoğlu 1986 yılına kadar Türkiye'nin çeşitli yerlerinde Cumhuriyet Savcısı olarak görev yapmış olup daha sonrasında avukatlık mesleğini seçmiştir. Ceza, idare ve özel hukuk alanlarında çalışmalara devam etmektedir.

NAZLI ÖZCAN KILIÇ

AVUKAT

2011 yılında Başkent Üniversitesinden mezun olan Nazlı Özcan Kılıç, özellikle aile hukuku, miras hukuku ve iş hukuku alanlarında uzmanlaşmıştır. Kendisi aynı zamanda iş ve sosyal güvenlik hukuku konularında uzun yıllardır bilirkişilik yapmaktadır.

ECEM DEDEBAYRAKTAR ORHAN

AVUKAT & ARABULUCU

2011 yılında Başkent Üniversitesinden mezun olmuştur. 2009 yılında Erasmus programı ile Rotterdam Hogeschool’da Uluslararası Hukuk eğitimi almıştır. Aile ve Miras Hukuku alanında çeşitli yerlerden alınan sertifikaları bulunmakta ve özellikle bu alanlarda hem avukat hem bilirkişi olarak çalışmaktadır. Bunun yanında İş Hukuku, Kira Hukuku,Kat Mülkiyeti Hukuku, Dernekler Hukuku, İş Hukuku ve Ticaret Hukuku ile ilgili uyuşmazlıklarda hem avukat olarak görev almakta hem de dava şartı ve ihtiyari arabuluculuk süreçlerini arabulucu olarak sürdürmektedir.

ONUR KILIÇ

AVUKAT

2009 yılında Başkent Üniversitesinden mezun oldu. Ardından, 2011 yılında Middlesex Üniversitesi, Londra'da ticaret hukuku alanında yüksek lisansını tamamladı. Şu anda uluslararası sözleşmeler, tahkim, mülteci hukuku, gayrimenkul ve inşaat hukuku, iş hukuku, aile hukuku, kooperatif hukuku, miras hukuku gibi özel hukuk alanlarında çalışmaktadır.

DENİZ ORHAN

AVUKAT

2008 yılında Marmara Üniversitesinden Hukuk Lisans yeterliliğini tamamlamıştır. İleri düzeyde İngilizce'ye hakimdir. Ticaret Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Yabancılar Hukuku, tenfiz, tanıma ve tahkim ile ilgili uyuşmazlıklarda çalışmaktadır.

MEHMET AKİF ULUSOY

AVUKAT

2021 yılında Doğuş Üniversitesinde mezun olmuştur. Mehmet Akif Ulusoy, icra hukuku, şirketler hukuku alanlarında çalışmalar yapmaktadır. Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi, Anayasa Mahkemesine Bireysel Başvuru Yolları, Ceza Hukuku, Kamulaştırma Hukuku, Miras ve diğer özel hukuk alanlarında aktif olarak avukatlığa devam etmektedir.

SEMRA DERİNGÖL

PERSONEL

RAMAZAN ÇITAK

PERSONEL
TOP Call Now Button