En İyi Hizmeti Vermek İçin

1983'ten Beri Aktif Avukatlık Hizmeti Vermekteyiz

Hukuki Danışmanlık

Kılıç Hukuk Bürosu olarak Ankara ve Türkiye’nin her yerinde müvekkillerimizi duruşma esnasında savunmakta ve hukuki sorunların çözümü aşamasında sözlü ve yazılı hukuki danışmanlık, arabuluculuk ve avukatlık hizmeti vermekteyiz.

Avukatlık Hizmetleri

Ankara ve Türkiye’nin her yerinde kalite yönetimi standardına uygun büromuzda Türk ve uluslararası hukuk alanlarında yerli ve yabancı tüzel kişiler ile şahıslara danışmanlık, avukatlık ve arabuluculuk hizmeti vermekteyiz.

Dava Takibi

Müvekkillerimizin çeşitli hukuk alanlarında ulusal ve uluslararası dava ve arabuluculuk süreçlerini takip etmekle birlikte her türlü dava ve hukuki süreçte yanlarında yer almaktayız.

Tecrübeli Kadro

Hukuk alanlarında uzman, işi için gerekli tüm özeni gösteren, tecrübeli bir avukat ekibiyle birlikte davalarınız ve diğer hukuki süreçlerde müvekkillerimiz için çalışmaktayız.

Uyuşmazlık Çözümleri

Dava aşaması dışında çeşitli çözüm yolları bulmayı hedefleyerek daha etkin ve hızlı bir şekilde uyuşmazlıkları çözmeye çalışmaktayız.

Güven

Hukuki bilgimizin yanında uzmanlığımız ile tüm resmi ve özel tüzel kişiler, kurullar ya da kurumlar nezdinde 35 yılı aşan hukuk ve avukatlık tecrübemizle güvenilirliğimizi kanıtlamış bir hukuk bürosuyuz.

TOP Call Now Button